Agora lendo
Máquina de lavar roupa de parede MiniJ. Um novo dispositivo no ecossistema Xiaomi

Máquina de lavar roupa parede Xiaomi

Um novo produto apareceu na plataforma de crowdfunding, uma lavadora de parede fabricada pela MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. O marketing nesse assunto tem sido um grande reflexo da minha imaginação.

Máquina de lavar roupa de parede MiniJ

As dimensões são 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm e o peso 34.8kg. Para montar na pista você deve ter pelo menos espaço livre 24, a Xiaomi informa que você deve manter pelo menos 0.9 centímetros de espaço livre em cada dimensão. A porta para inserir roupas sujas pode ser encontrada em przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Máquina de lavar roupa parede Xiaomi

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Veja também

Máquina de lavar roupa de parede MiniJ

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Voltar ao Topo