Agora lendo
Mijia Mirror Dashcam - gravador com uma câmera de inversão

Espelho Mijia Dashcam

A segurança rodoviária e os registradores de carros são um tópico importante, especialmente na Rússia. De vez em quando há novos filmes aparecendo na web apresentando o virtuosismo dos motoristas russos. Uma câmera de carro no veículo pode efetivamente ajudar na luta contra a companhia de seguros e confirmar que éramos inocentes durante o incidente. Xiaomi apresentou um novo espelho retrovisor com um gravador, Mijia Espelho Dashcam. No entanto, tenha cuidado, porque em alguns países as câmeras do carro são proibidas, por exemplo, Austra e Suíça.

Espelho Mijia Dashcam

O espelho inteligente Xiaomi possui uma tela de toque IPS com tamanho 5 e resolução 854 x 480. A câmera frontal possui uma lente da Sony IMX323 com o obturador f / 1.8. O ângulo de visão é de 160. Um novo recurso interessante é a opção opcional de comprar a câmera traseira.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Espelho Mijia Dashcam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Para preservar vídeos gravados, ele suporta karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Veja mais
Oclean x

Espelho Mijia Dashcam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna.